OSTATNIE 2 LOKALE – JEDYNE TAKIE!

Na Postępu 5 zostały dwie unikalne przestrzenie do wynajęcia – czekają na ciekawe projekty gastronomiczne i nie tylko, które wpiszą się w lokalny krajobraz! 🌸🌳🌞

Kompleks Postępu 5 to miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników dobrej kuchni
oraz bezstresowego spędzania czasu w relaksującym otoczeniu, w skład którego wchodzi 9 oryginalnych barów i restauracji, tor rzutu siekierami do celu, Skład Bananów (szkoła gotowania i delikatesy etniczne), Miejski Ogród, letnie kino oraz ekologiczna pasieka.
W sezonie jest bardzo dużo wspólnej zielonej przestrzeni pod gołym niebem,
gdzie nasi goście mogą napawać się spokojem i świeżym powietrzem.
W planie budowa placu zabaw dla dzieci.
Na terenie jest dostępny parking zarówno dla gości jak i dla najemców.

 
Oferujemy następujące przestrzenie:

_Hala 200 m2, wyposażona w ogrzewanie i klimatyzację, ma dostęp do 3 łazienek,
dwa niezależne wejścia, oraz bezpośrednie wyjście do ogrodu miejskiego,
a także miejsce na aranżację własnego dużego ogródka. Wysokość hali to 3,0 m
z możliwością podniesienia dachu.
 
_Lokal 140 m2 znajduje się w głównym budynku Składu Bananów – obecnej na warszawskim rynku od 14 lat szkoły kulinarnej promującej świadome gotowanie i kuchnie całego świata, organizującej kilkadziesiąt szkoleń miesięcznie, zarówno dla klientów indywidualnych jak i partnerów businessowych. W budynku znajdują się też popularne wśród entuzjastów kuchni międzynarodowej etniczne delikatesy Masala Smaki Świata.
Lokal ma 140 m2, prestiżową lokalizację w ramach obiektu oraz dużą przestrzeń na aranżację ogródka. Wyposażony jest we wszystkie media, a dodatkowym atutem jest podniesiony dach o wysokości 4,5m.
 
Oferujemy dogodne warunki najmu, pełną współpracę na etapie inwestycyjnym a przede wszystkim możliwość wzięcia udziału w jedynym na Mokotowie projekcie
gastronomiczno-kulturalnym popularnym zarówno wśród coraz większej liczby mieszkańców Służewca, dużej rzeszy pracowników okolicznych biur, jak i klienteli międzynarodowej goszczącej w licznych hotelach w bezpośrednim sąsiedztwie.
 
Zapraszamy 🙂