OSTATNIE LOKALE – JEDYNE TAKIE!

Na Postępu 5 mamy jeszcze unikalne przestrzenie do wynajęcia – czekają na ciekawe projekty gastronomiczne, usługowe i rozrywkowe, które wpiszą się w lokalny krajobraz! 

Kompleks Postępu 5 to miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników dobrej kuchni
oraz bezstresowego spędzania czasu w relaksującym otoczeniu, w skład którego wchodzi 10 oryginalnych barów i restauracji, Shisha Lounge, sport bar i klub muzyczny, etniczne delikatesy Masala oraz szkoła świadomego gotowania.

Dodatkowo na terenie Miejski Ogród oraz ekologiczna pasieka.
W sezonie jest bardzo dużo wspólnej zielonej przestrzeni pod gołym niebem, gdzie nasi goście mogą napawać się spokojem i świeżym powietrzem.

Na terenie jest dostępny parking zarówno dla gości jak i dla najemców.

 
Oferujemy przestrzenie 140 m² i 200 m²
 
Przestrzenie oferowane są w stanie do odświeżenia i przystosowania, mają doprowadzone media i podłączone liczniki. Umowa na czas określony, do ustalenia. Brak odstępnego, „wakacje czynszowe” na czas przystosowania lokalu pod działalność, rozsądny czynsz najmu – to tylko niektóre z naszych atutów.
Dużym atutem jest oferowana bezpłatnie przestrzeń przed każdym z lokali na aranżację ogródków
Oferujemy dogodne warunki najmu, pełną współpracę na etapie inwestycyjnym a przede wszystkim możliwość wzięcia udziału w jedynym na Mokotowie projekcie gastronomiczno-kulturalnym popularnym zarówno wśród coraz większej liczby mieszkańców Służewca, dużej rzeszy pracowników okolicznych biur, jak i międzynarodowej klienteli  goszczącej w licznych hotelach w bezpośrednim sąsiedztwie.
 
Zapraszamy 🙂
 
Więcej informacji pod numerem telefonu: 574-808-725 lub adresem email: lukasz@postepu5.pl