OSTATNIE 2 LOKALE – JEDYNE TAKIE!

Na Postępu 5 zostały dwie unikalne przestrzenie do wynajęcia – czekają na ciekawe projekty gastronomiczne i nie tylko, które wpiszą się w lokalny krajobraz! 🌸🌳🌞

Kompleks Postępu 5 to miejsce chętnie odwiedzane przez miłośników dobrej kuchni
oraz bezstresowego spędzania czasu w relaksującym otoczeniu, w skład którego wchodzi 9 oryginalnych barów i restauracji, tor rzutu siekierami do celu, Skład Bananów (szkoła gotowania i delikatesy etniczne), Miejski Ogród, letnie kino oraz ekologiczna pasieka.
W sezonie jest bardzo dużo wspólnej zielonej przestrzeni pod gołym niebem,
gdzie nasi goście mogą napawać się spokojem i świeżym powietrzem.
W planie budowa placu zabaw dla dzieci.
Na terenie jest dostępny parking zarówno dla gości jak i dla najemców.

 
Oferujemy następujące przestrzenie:

Lokal 1 mieści się w budynku Myjnia. W sąsiedztwie lokale Shisha House, La Mia Pasta, Chinkali Pielmieni oraz Fotosynteza. Lokal ma 30m2, jest wykończony i gotowy do działania, lista wyposażenia: witryna, klimatyzacja, wentylacja, okap gastronomiczny, stół 80×60, szafka 2-komorowy zlew, grill gazowy, płyta indukcyjna, frytkownica, stół chłodniczy do pizzy 2-drzw., krzesła 6 szt., stołki barowe, bar, stoły.

Ofertowa cena najmu to 85 PLN netto / m2 + opłaty eksploatacyjne 12 PLN netto / m2. Do tego oferujemy przestrzeń na ogródek o głębokości 3m2 po całej długości lokalu (udostępniamy bezpłatnie). Odstępne do negocjacji.

 

 

Lokal 2 mieści się w budynku Czekolada. W sąsiedztwie lokale Roger That Foods, Hanoi Street, Tutti Colori oraz Axe Nation – tor rzutu siekierami do celu. Na tyłach niebawem otwiera się duży klub nocny, który stworzy dodatkowy potencjał.

Lokal ma 42m2, jest wykończony i gotowy do działania, lista wyposażenia: cała zabudowa drewniana baru i zaplecza (z szafkami, półkami), wentylacja (czerpnia, wyrzutnia, kanały wentylacyjne) instalacja nawiewowa z nagrzewnicą i anemostatami, cała elektryka z gniazdem 400v i osobnym obwodem na grilla, zlew 2-komorowy z bateriami i szafką z systemem do filtracji wody, stół stalowy 120×60, stół z basenem i baterią 150×60, kuchnia elektryczna 400v.

Ofertowa cena najmu to 85 PLN netto / m2 + opłaty eksploatacyjne 17 PLN netto / m2.
Do tego oferujemy przestrzeń na ogródek o głębokości 3m2 po całej długości lokalu (udostępniamy bezpłatnie). Odstępne do negocjacji

 

Oferujemy dogodne warunki najmu, pełną współpracę na etapie inwestycyjnym a przede wszystkim możliwość wzięcia udziału w jedynym na Mokotowie projekcie
gastronomiczno-kulturalnym popularnym zarówno wśród coraz większej liczby mieszkańców Służewca, dużej rzeszy pracowników okolicznych biur, jak i klienteli międzynarodowej goszczącej w licznych hotelach w bezpośrednim sąsiedztwie.
 
Zapraszamy 🙂